o mně

Jmenuji se Lucie Meškanová.

Mohu nabídnout jen to, co sama mám. 

Došla jsem k poznání toho, že za  vše co vchází do mého života mám plnou odpovědnost. Že jsem volná a svobodná pouze v případě, kdy se Životu plně odevzdám.  Cesta to nebyla a není vždy lehká, ale s přijetím Života se vším co mi dává i zdánlivě bere jsem se probudila do radosti a i když se stále někdy vztekám, pláču, křičím… Vše je JINAK. 

Proměna nastala ve chvíli, kdy jsem se přijala se vším co ke mě patří. Se vším co jsem vnímala jako temné i s tím co jsem vnímala jako světlé. Prostě jsem taková, jaká jsem:). Zní to jako bych byla na konci cesty, ale to by byl velký omyl. Dál odevzdávám a přijímám  v každém okamžiku svého Života. Někdy se na svém laně zakymácím, někdy téměř spadnu dolů a někdy spadnu úplně – to pak nezbyde než si emoci prožít a "vydrápat"  se zase zpět k sobě sama. Pro mě je zásadní, že mě Život baví stále víc.

Již 20 let žiji a učím se po boku báječného muže, se kterým máme dvě krásné dcery 8 a 5 let. Jsme si vzájemně všichni učiteli i žáky.  U nás doma se smějeme, pláčeme i křičíme. Naše heslo je: "Co je nejdůležitější? Máme se rádi!"

Děkuji všem svým učitelům, které jsem potkala vždy, když nazrál čas. Děkuji všem účastníkům svých seminářů se kterými se vzájemně učíme, obohacujeme a proměňujeme. Jste úžasní! Zvláštní poděkování patří paní Ernestíně Velechovské, která je mou věčnou inspirací.

Připojuji svou oblíbenou modlitbu Svatého Františka, která mi mnohokrát pomohla. 

Těším se na setkávání s Vámi. Lucie 

 

Lucie Meškanová