Uzdravení vztahu 

Téma přirozené otevřené komunikace a tím i harmonizace vztahů mne provází celý život. Dlouhá léta se věnuji mediaci, kterou jsem obohatila svojí zkušeností z dlouholeté práce na sobě skrze naladění do Ticha, meditace, odpuštění a odevzdávání se Životu. Provázím páry, které se rozhodly oživit a uzdravit svůj vztah. V  naladění se do svého středu nechám otázky a slova přicházet. Když si dovolíme pojmenovat své strachy, obavy a stud... Postupně se objeví to, co nám nedovoluje skutečně přijímat sebe sama a to je pravou překážkou skutečně se dát v lásce i druhému. Zázrak, kdy jsou tuto, často dlouhá léta tajenou bolest, vinu a strach, partneři ochotní sdílet jeden před druhým, do chvíle než se k sobě začnou, možná poprvé, skutečně přibližovat, je okamžikem, kdy místnost zalije teplo lásky a je mi ctí být toho svědkem. V tomto procesu jsem vám průvodcem, který pomáhá vytvořit podmínky proto, aby mohlo být naplněno pro nejvyšší dobro zúčastněných. Neznamená to vždy, že spolu muž a žena ve vztahu zůstanou. Vždy jde o obnovení lásky mezi nimi. Někdy je vztah uzdraven a s tímto poznáním je prožíván zcela jinak - láskyplně a svobodně. Někdy je vztah ve smíření ukončen a oba mohou jít dál svojí cestou bez zátěže minulosti svobodně a v otevření lásce. 

Provázím páry, které se rozhodnou svůj vztah udravit a také proto něco udělat.  Nabízím mé pojetí mediace  a současně každému z nich i individuální provázení,  jestli-že se v průběhu společného setkání ukáže být tato cesta přínosnou pro zúčastněné a samozřejmě je-li pro takovou cestu ochota a důvěra obou v páru ke mě jako jejich průvodci. 

Provázím  páry, kteří jsou ochotní na vztahu pracovat a mluvit spolu.  Jsem svědkem toho, že odvaha a ochota páru, věci řešit i s pomocí průvodce včas, mnohdy umožní ve vztahu zůstat a jít společnou cestou dál již ne v "já a ty", ale v "my".

Záměr: "Nechť zůstane ve vztahu jen Láska. Vše ostatní co nám již posloužilo k uvědomění, nechť se rozpustí ve Světle Milosti.” 

 

Pro sjednání termínu živého nebo ZOOM setkání na dálku a více informací pište, prosím, zde: